Projev citu

19. července 2012 v 19:03 | NikaRoovy |  FF- Jednorázovky
Mám pro vás úžasnou jednorázovku! Vypráví o Terien a Sorganovi, když se ve Zradě temného elfa viděli naposledy. Zaslala ji Neilin/Aranis, za což jí děkuji! Užijte si ji, NikaRoovy.


Opatrně našlapovala. Nechtěla šlapat na orosenou trávu. Bylo před svítáním. Najednou vkročila mezi husté porosty stromů. Čím byla hlouběji, tím jí na cestu méně svítilo. Měsíc pomalu zacházel. Nedotkla se ani jedné z větví hustého hvozdu. Hlavou jí vířily splašené myšlenky. Vtom přidala do kroku. Normální člověk by to neslyšel. Ale ona nebyla člověk a už vůbec ne normální. Špičaté uši vyčnívaly spod zlatých vlasů. Smaragdové oči ve tmě zářily. Pořád otáčela hlavu. Svaly měla napnuté. Prsty byly připravené použít meč. Vzduchem prosvištěl šíp. Zabodl se do starého stromy. Zadívala se na něj něžným pohledem. Pak se otočila. Před ní stáli čtyři jezdci s koňmi. Velitel, co stál vepředu, elegantně seskočil.

" To byl teprve začátek," pronesl ledovým hlasem. Upřel do ní své ledové černé oči. Přesto v pohledu na ni byla skrytá něha.
"Nech mě jít Sorgane! Já se do Nar'doxu nevrátím! Slyšíš! NEVRÁTÍM!" zaječela na svého milovaného. Jeho však její hysterie nevyvedla ani v nejmenším z míry. Klid a trpělivost byla jedna z jeho předností.
" Terien, já tě musím odvést domů."
,,To není domov, to je vězení."
Tasila meč. On jí však jediným útokem vyrazil meč z ruky. Kdyby ji nezachytil, upadla by na zem. Sebrala všechnu svou odvahu. Řekla mu to, co už jednou pronesla. Věděla, že ji nechá. Věděla, že ano. Protože ji miluje.
"Buď mě pusť nebo mě zabij. Vyber si.''
Bolestně zavřel víčka. Když je znovu otevřel, byly ledově chladné a klidné. Přesto tam měl…ano! Terien tam skutečně viděla slzy.
"Tak běž,'' zašeptal a prudce ji políbil. Nechala se jím plně unést. Cítila v něm tu touhu a spalující vášeň. Miloval jen ji. Něžně ho od sebe odtrhla. Naposled se zadívala do jeho jindy ledových ale teď smutných milujících očí.
,,Sbohem," zašeptala, "miluji Tě."
,,Já tebe taky," odpověděl jí skoro neslyšně. Naposled ho políbila a pak se mu navždy ztratila z očí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tonča Tonča | Web | 21. července 2012 v 20:02 | Reagovat

Hrozně smutná, ale nádherná

2 Nalouwi Nalouwi | 16. září 2012 v 16:42 | Reagovat

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama