Sen

21. července 2012 v 10:44 | NikaRoovy |  FF- Jednorázovky
Máme tu další krásnou FF povídku! Její autorkou je talentovaná Venea, za povídku jí moc děkuju. Věřím, že se vám bude líbit stejně jako mě.Neilin se probrala, nejspíš ji někdo nebo něco udeřilo do hlavy. Otevřela oči. Opatrně se posadila a chytla se za hlavu, v té jí prudce třeštilo. Až po chvilce zjistila, že sedí na studené černé zemi. Všude okolo ní byla tma. Jen obrovskými okny do velké místnosti pronikaly malé proudy slunečních paprsků.

Neilin usoudila, že je ráno. Na nic z minulého večera si nepamatovala. V místnosti bylo hrobové ticho a to Neilin těžce znepokojovalo. Uslyšela kroky,cukla sebou a otočila se k obrovským černým dveřím. Někdo vzal za kliku. Neilin chtěla vstát a utéct ale jakoby jí zem pevně držela nikam jí nepustila. Vzpomněla si na křišťály moci. Zvedla ruce před sebe. A všechnu svoji soustředěnost věnovala právě křišťálům. Tělěm jí projel silný proud energie, ale dál se nic nedělo. Neilin to překvapilo nemůže použít ani svou moc. Zkusila to znovu ale zase jen ten proud energie. Věděla že to nemá smysl a nechala toho.
Dveře se otevřely, uvnitř stál bělovlasý elf se skoro průsvitným obličejem a vychrtlou postavou. Neilin se skoro zastavilo srdce, byl to Isgraël! Postavil se před ní, Neilin nemohla strachem dýchat . V místnosti se najednou rozsvítilo.Až teď si Neilin všimla něčeho hrozného! Všude v místnosti dál od ní ležely její přátelé. Terien, Ellenesa, R'tiles, Leja, Wyll, Ilghas, král Erdian a dokonce tam ležel i Roliand jeden z prvních. Všichni byli mrtvý ! Měli zlámané vazy. Neilin okamžitě vtrhly slzy do očí. Dívala se na ty zubožená těla svých kamarádů a nemohla přestat plakat. Co si teď počne? Ano. Nejlepší bude jestli jí teď Isgraël zabije! Ale vrtalo jí hlavou kde je Awrixel. Určitě ho teď někde Sorgan mučí! Otočíla se na Isgraëla s neuvěřitelnou krutostí a zlostí v očích. S ním to ale ani nehlo.
"Tak jak pak se máme Vyvolená?" Jeho hlas zněj jako škrábání nehtů po skle. "Jak si jen mohl?" Zeptala se Neilin nešťastně. "To né já má milá!" Ze tmy za Isgraëlem najednou vykročil Sorgan a hned za ním Awrixel.."To oni" Dodal. Neilin se rozplakala ještě víc . "Ne to nemůže být pravda!" "Je to pravda". Řekl Awrixel tvrdým a krutým hlasem. "NÉ!!" Vykřikla Neilin. " Tak už to trápení snad ukončíme né?" Řekl Isgrael připraven zabíjet. " Já to udělám!" Nabídl se Awrixel. Hned potom k Neilin přikročil aniž by stihla něco říct tak jí sťal hlavu.

Neilin prudce otevřela oči. Měla propocenou košilku přilepenou na těle. Otočila se, a vedle ní spal Awrixel. Neilin se už klidněji pousmála. Lehce si oddychla. Byl to jenom sen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neilin/Aranis Neilin/Aranis | Web | 22. července 2012 v 19:09 | Reagovat

ta je úžasná,lekla jsem se,že to Awrixel se Sorganem udělali,nesnášim Isgraëla!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama